Cota 2 Superliga 2 august – pariaza si incaseaza 25 RON

Cota 2 Superliga 2 august – pariaza si incaseaza 25 RON / sursa foto Facebook

Cota 2 Superliga 2 august se bazeaza pe cele doua partide care vor deschide etapa cu numarul 4 a Superligii Romaniei:

• Oțelul Galați vs Hermannstadt (19:00)
  • Dinamo București vs Gloria Buzău (22:00)

Superbet – unul din cei mai apreciați operatori online de pariuri – ne oferă în fiecare weekend posibiltiatea de a încasa un FREEBET în valoare de 25 RON. Prea mult efort nu trebuie să depunem, ci doar trebuie să facem ceea ce facem săptămânal.. să pariem pe campionatul românesc!

CUM POT ÎNCASA 25 RON FREEBET?

Superbet promotie 24+25
  1. Prima oară, APASA AICI și deschide un cont nou la Superbet (dacă nu ai deja unul) pentru a te putea bucura de pachetul de Bun Venit, în valoare de 500 RON
  2. Finalizează apoi procesul de verificare KYC, acceptă promotia 24+25 din categoria “Bonusuri si Promotii”, iar apoi pariază minim 24 RON pe Superliga Romaniei. Astăzi noi venim cu o sugestie foarte interesantă – Cota 2 Superliga 2 august!
  3. GATA! La scurt timp după validarea biletului, te vei putea bucura de un FREEBET în valoare de 25 RON
Pachet de 500 RON Bonus

Cota 2 Superliga 2 august

Unul din cele mai interesante meciuri azi este programat la ora 19:00. Oțelul Galați urmează să primească vizita celor de la Hermannstadt, în debutul etapei a 4-a din Superliga României.

Trupa lui Dorinel Munteanu impresionează în startul acestei stagiuni, iar obiectivul pare să fie deja trasat – calificarea în play-off. Moldovenii au început cu un succes la FC Botoșani (scor 3-2) și au continuat cu o remiza acasă, în compania celor de la Farul Constanța. În runda cu numărul 3, Oțelul a profitat de relaxarea celor de la FCSB și s-a impus în deplasare cu un 2-0 istoric.

De partea cealaltă, Hermannstadt a obținut doar două puncte în trei etape, în urma remizelor cu Universitatea Craiova și Unirea Slobozia – 0-0 respectiv 1-1. În runda cu numărul 2, sibienii au cedat categoric în deplasare, scor 3-1. Astăzi, Oțelul Galați în mod normal ar trebui să aibă inițiativa pe teren propriu.

Cota 2 Superliga

De la ora 22:00, Dinamo București este în căutarea celei de-a doua victorii a sezonului, contra nou-promovatei Gloria Buăzu. „Câinii Roșii” s-au descurcat destul de bine până acum, având 4 puncte în 3 etape. Aceștia au începtu cu un eșec la CFR Cluj, suferit în ultimele minute. Apoi, au decimat-o pe Petrolul Ploiești – scor 4-1.

Runda precedentă, băieții lui Kopic au terminat la egalitate în fieful celor de la Sepsi Sf. Gheorghe, scor 1-1. Neagu a reușit să salveze un punct în minutul 74, la doar 2 minute de la introducerea în teren.

Gloria Buzău are și ea un punctaj identic, după remiza albă cu Petrolul Ploiești, eșecul cu Sepsi Sf. Gheorghe și victoria la Politehnica Iași, scor 2-1. Dinamo București se bazează mult pe sprijinul suporterilor, care pot juca un rol vital în meciul din etapa a 4-a.

Pariaza Cota 2 Superliga si incaseaza 25 RON!