Biletul zilei din fotbal: Vezi tendintele statistice

Sarbatorim in continuare si astazi dupa calificarea Romaniei de pe fotoliul de lider intr-o grupa din care au facut parte Israel si Elvetia. Tricolorii au reusit sa puna zambetul pe buze dupa victoria pe National Arena in fata a 50k+ de suporteri.

Biletul zilei din fotbal bazat pe tendinte

Zrinjski – Siroki Brijeg (Bosnia si Hertegovina: PREMIER LIGA)

Zrinjski și Siroki Brijeg se vor confrunta pe data de 22.11.2023 la ora 19:00 la stadionul Stadion Bijeli Brijeg, Mostar, Bosnia and Herzegovina. Meciul face parte din Premier Liga.

• Au fost marcate peste 0,5 goluri la pauză în ultimele 12 meciuri de acasă ale echipei Zrinjski in Premier Liga;
  • Cel puțin 1 gol a fost încasat de către Siroki Brijeg în ultimele lor 10 meciuri în deplasare in Premier Liga;
  • Au fost marcate peste 0,5 goluri la pauză în ultimele 11 meciuri de acasă ale echipei Zrinjski;
  • Sub 3.5 goluri au fost marcate în ultimele 9 meciuri în deplasare ale lui Siroki Brijeg in Premier Liga;
  • Echipa Siroki Brijeg nu a câștigat în 9 din ultimele 10 meciuri în deplasare in Premier Liga.
1 solist si sub 4.5 goluri @ 1.50

Napredak – Čukarički (Serbia: SUPER LIGA)

Napredak și Čukarički se vor confrunta pe data de 22.11.2023 la ora 17:00 la stadionul Stadion Mladost, Kruševac, Serbia. Meciul face parte din Super Liga.

• Au fost marcate peste 1,5 goluri în ultimele 9 meciuri ale echipei Napredak in Super Liga;
  • Echipa Čukarički nu a câștigat în ultimele 9 meciuri;
  • Echipa Napredak nu a câștigat în 10 din ultimele 11 meciuri acasă;
  • Cel puțin 1 gol a fost încasat de către Čukarički în 9 din ultimele lor 10 meciuri în deplasare in Super Liga;
  • Cel puțin 1 gol a fost încasat de către Napredak în 9 din ultimele lor 10 de meciuri acasă in Super Liga.
Peste 1.5 goluri in meci @1.40

Zamora – Villarreal (Spania: CUPA DEL REY)

Zamora și Villarreal se vor confrunta pe data de 22.11.2023 la ora 22:00 la stadionul Estadio Ruta de la Plata, Zamora, Spain. Meciul face parte din Copa Del Rey.

• Au fost marcate peste 1,5 goluri în ultimele 5 meciuri ale echipei Zamora in Copa Del Rey;
  • Au fost marcate peste 1,5 goluri în ultimele 8 meciuri ale echipei Villarreal in Copa Del Rey;
  • Au fost marcate peste 1,5 goluri în ultimele 7 meciuri ale echipei Villarreal.
Peste 0.5 goluri in prima repriza @1.30

Sanluqueño – Córdoba (Spania: Primera Federation gr 2)

Sanluqueño și Córdoba se vor confrunta pe data de 22.11.2023 la ora 17:00 la stadionul Estadio El Palmar, Sanlúcar de Barrameda, Spain. Meciul face parte din Primera Division RFEF: Group 2.

• Sub 1,5 goluri în prima repriză au fost marcate în ultimele 9 meciuri jucate de Sanluqueño;
  • Sub 1,5 goluri în prima repriză au fost marcate în ultimele 8 meciuri jucate de Sanluqueño in Primera Division RFEF: Group 2;
  • Sub 1,5 goluri în prima repriză au fost marcate în ultimele 5 meciuri în deplasare ale echipei Córdoba in Primera Division RFEF: Group 2.
Sub 1.5 goluri in prima repriza @1.30

Gorica – Domzale (Cupa Sloveniei)

Gorica și Domžale se vor confrunta pe data de 22.11.2023 la ora 18:00 la stadionul Športni Park, Nova Gorica, Slovenia. Meciul face parte din Slovenian Cup.

• Cel puțin 1 gol a fost marcat de către Gorica în ultimele lor 12 meciuri de acasă;
  • Cel puțin 1 gol a fost marcat de către Domžale în ultimele lor 9 meciuri în deplasare;
  • Au fost marcate peste 1,5 goluri în ultimele 5 meciuri de acasă ale echipei Gorica;
  • Au fost marcate peste 0,5 goluri la pauză în ultimele 5 meciuri de acasă ale echipei Gorica.
GG sau 3+ @ 1.36

Pachet de 500 RON Bonus

Ce parere aveti despre tendintele zilei din fotbal? Cota finala a biletului este de 3.44, insa recomandarea noastra este sa impartiti biletul in conditiile plasarii a maximum 2 recomandari/ bilet.