
Ca ofertă de Bun Venit, la Zinx primești 100% din prima depunere în limita a 200 lei. Promoția este eligibilă doar pentru jucătorii noi, iar primul depozit trebuie să fie mai mare sau egal cu 25 lei pentru a obține bonusul. L1254520W001667

Am băgat și azi o variantă de Biletul zilei azi din fotbal 13.10.2025 ce se bazează doar pe marcatori, și care ne-a ajutat să scoatem o cotă totală de 12. După cum bine știți aceste tpuri de bilete au rolul de a vă inspira așa că recomandarea noastră ar fi să le tratați că atare.
| Meci | Ora | Pronostic | Cotă |
| Slovenia vs Elveția | 21:45 | Breel Embolo marchează | 2.78 |
| Irlanda de Nord vs Germania | 21:45 | Serge Gnabry marchează | 2.70 |
| Macedonia de Nord vs Kazakhstan | 21:45 | Bojan Miovski marchează | 2.62 |
Avem 3 cote excelente pe acest bilet plasat la Winbet, iar aceasta în opinia noastră pot fi jucate și în sistem single în cazul în care nu vreți să vă complicați prea tare. Am avut în vedere meciuri în care echipele jucătorilor pe care am mizat vor avea cu siguranță o abordare ofensiva a partidelor, ceea ce ne sporește cumva șansele de a îi vedea pe aceștia ieșind în evidență.
Răspunsul nostru este evident unul pozitiv, având în vedere evoluțiile excelente pe care atacantul celor de la Rennes le-a avut în aceste preliminarii. Din cele 9 reușite izbutite de Elveția în această campanie, 3 au venit din partea acestuia. În tur, Embolo a izbutit să își treacă în cont golul de 2-0 în victoria la scor de neprezentare a echipei sale contra Sloveniei, care nu se află într-un moment tocmai grozav.
Serge Gnabry se află într-o formă excelentă atât la echipa de club, cât și la națională, aici unde și-a trecut în cont deja doua goluri, printre care unul și în partida tur. Ne așteptăm să strălucească și în această confruntare Irlanda de Nord vs Germania, având în vedere că nemții vor ataca cu siguranță din primul minut, ceea ce ne face să avem o încredere ridicată în jucătorul lui Bayern.
Pentru a da valoare egalului din Belgia, selecționata Macedoniei de Nord trebuie să câștige contra Kazahstanului, și credem noi că o vor face destul de clar având în vedere că echipa kazaha în deplasare are un parcurs dezastruos în ultimii ani. În atac ne așteptăm să strălucească Bojan Miovski care are deja în cont doua reușite în aceste calificări, și sunt șanse mari să îl vedem făcând asta și astăzi, ținând cont că naționala să va fi în controlul confruntării de la Skopje.
Politica de confidențialitate · Termeni
18+ Conținut informativ. Pariurile implică risc — joacă responsabil.